Zimą na promach Stena Line

Rejsy promami Stena Line cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, nie tylko ze względu na dogodny dojazd z Karlskrony do Sztokholmu, gdzie pracuje wielu naszych rodaków, ale też ze względu na wygodę i standard na promie. Poza tym Armator Stena Line organizuje wiele imprez okazjonalnych.

Sprawdźmy, jakie oferty Stena Line przygotowała na przyszły rok 2018.

 

Sylwester i Nowy Rok

31.12.2017 r. / 01.01.2018 r.

Świetna impreza, w której mogą wziąć udział osoby powyżej 20. roku życia. Bilety na ten rok zostały już dawno wyprzedane co świadczy o tym, że impreza cieszy się dużym zainteresowaniem. W trakcie imprezy goście mają do dyspozycji 4 parkiety taneczne, 2 posiłki, wino i piwo do kolacji,  Captain’s Coctail Party z kapitanem i oficerami, zakwaterowanie w kabinie z łazienką, pokaz fajerwerków na pokładzie oraz o północy butelka wina musującego na parę. Jaka cena za te przyjemności? Bilety były sprzedawane już od 499 zł / os.

Można przy okazji wziąć udział w Rejsie Noworocznym po Bałtyku od 219 zł / parę.

 

Zimowe szlaki Szwecji

18.01.2018 r. oraz 04.03.2018 r.

Coś dla bardziej aktywnych osób – Nordic Walking, biegówki i morsowanie w zimowej scenerii. Absolutny hit sezonu. Dwie noce zabawy na promie, cały dzień w Szwecji, pyszne śniadanie w formie szwedzkiego bufetu, Nordic Walking oraz biegówki na nadmorskich szlakach, kąpiel w morzu i autokarowa wycieczka z przewodnikiem po Karlskronie.

W promocyjnej cenie od 239 zł za osobę otrzymujecie:  rejs promem do Szwecji tam i z powrotem, rozrywkę na pokładzie, w tym dyskotekę, śniadanie w formie szwedzkiego stołu, miejsce w kabinie 2 os. z łazienką (2 noclegi), Nordic Walking lub biegówki do wyboru, kąpiel zimową przygotowaną we współpracy ze Stowarzyszeniem Morsy Gdyńskie, transport autokarem do tras i z powrotem, wycieczkę autokarową z przewodnikiem po Karlskronie, ubezpieczenie NW i KL, pamiątkową przypinkę.

Zobaczcie filmik z tej imprezy:

Rejs karnawałowy

19.01.2018 r.

Dwudniowa impreza na statku, połączona z nauką tańca na statku oraz świetną muzyką. W cenie rejsu jest nocleg w kabinie 2 os. bez okna z łazienką, nauka tańca oraz rozrywka na statku. Oczywiście we własnym zakresie można zakupić przepyszne posiłki w restauracjach na promie.

Cena promocyjna już od 109 zł / osobę.

 

Połowinki studenckie

20.01.2018 r.

24-godzinna impreza na promie dla studentów Wyższej Szkoły Bankowej. Na imprezowiczów czekają konkursy z nagrodami, gry w bingo oraz inne atrakcje. Poza tym cała noc zabawy przy świetnej muzyce. Armator zapewnia rejs do Szwecji i z powrotem, miejsce w kabinie 4 os. z łazienką, obiad – danie dnia w restauracji Food City, stand-up: Błażej Krajewski oraz Piotr Szumowski.

Już od 109 zł za osobę!!!

 

Ferie na statku

20.01.2018 r., 07.02.2018 r., 08.02.2018 r.

Coś dla dzieci 😉  Niesamowity rejs, mnóstwo atrakcji, konkursów, zabawy na mini disco, bańki mydlane, łamigłówki, nietypowe gry zespołowe, zabawy w zimowym klimacie w tym bitwy na śnieżki  🙂 W cenie otrzymujecie: rejs promem, obiad – szwedzki stół z napojami, miejsce w kabinie 2 os. lub 4 os. z łazienką (na cały czas rejsu), atrakcje dla dzieci, rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem.

W promocyjnej cenie od 79 zł – dziecko (sugerowany wiek 4-12 lat) i od 150 zł – dorosły!

 

Disco Stars Live

27.01.2018 r.

Tego dnia na promie, organizowane jest spotkanie z królową Disco Polo – Shazzą, a wraz z nią na scenie wystąpi jeden z najbardziej znanych artystów młodego pokolenia – Andre. Kupując bilet już od 169 zł za osobę, klient otrzymuje miejsce w kabinie 2 os. z łazienką (na cały czas rejsu), lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo w cenie), udział w wieczornej imprezie, rozrywkę na statku podczas dnia, m.in. Back to Disco, koncert gwiazd: Shazza oraz Andre. Sama chętnie bym skorzystała z tej oferty  😉 

 

Walentynki na morzu

od 09.02 do 17.02.2018 r.

Walentynkowy rejs, na który możesz wybrać się z ukochaną osobą. Tańce przytulańce do samego rana oraz pyszne drinki. Ile kosztuje taka impreza? Już od 199 zł za parę i od 99 zł za osobę.

A dla bardziej wymagających osób polecam rejs połączony z jednodniowym pobytem w Karlskronie – pięknym mieście położonym w szwedzkim regionie Blekinge – już od 149 zł za osobę.

 

Rejs fanów Depeche Mode

17.03.2018 r.

Wyjątkowe spotkanie miłośników zespołu Depeche Mode, w trakcie 24-godzinnego rejsu po Bałtyku ze specjalnymi atrakcjami dla fanów. W pakiecie za 169 zł otrzymujecie: rejs do Szwecji i z powrotem, miejsce w kabinie 2 os. bez okna z łazienką, lunch w formie szwedzkiego stołu (piwo i wino w cenie), wieczorna impreza: aDHd, Sonarsson, Marian, atrakcje dla fanów, koncert Sexy Suicie.           

   

 

Jest w czym wybierać, prawda? Jeśli jesteście zainteresowani którąś z ofert zapraszamy do kontaktu  😆 

2 Komentarze

  1. Nie można się nudzić na promach Stena Line! Od disco polo z Shazzą po fanów Depeche Mode. Armator otwarty na wszelkie pomysły 🙂

    • Dokładnie :)) proszę nie zwlekać z zakupem biletów, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona 😀 zapraszam 😉

Komentowanie jest wyłączone.