Bajkowe promy Moby Lines

Opowiem Wam dzisiaj o promach Armatora Moby Lines, które pływają na Korsykę i Sardynię oraz między tymi wyspami, a także na Elbę. Są to promy, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród turystów, szczególnie wśród dzieci, ze względu na motywy bajek pojawiające się na promie.

Na promach Moby Lines jest wiele atrakcji dla dzieci. Chętnie korzystają z tych rejsów wycieczki szkolne, a także rodziny z dziećmi. Jednakże wśród osób dorosłych też cieszą się zainteresowaniem, ze względu na umiarkowanie niskie ceny.

Wśród promów Moby Lines są duże, pasażerskie i szybkie statki, ale nawet małe promy do obsługi najkrótszych tras. Poniżej zdjęcia promów Moby Lines z zewnątrz.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co znajdziecie na promie?

Restauracje:

A la carte restaurant – potrawy przygotowywane pod okiem szefa kuchni, z odpowiednio dobranym winem.

 

Self-service restaurant – samoobsługowa restauracja, posiadająca także menu dla dzieci.

 

Pizzeria – pyszne włoskie pizze. Dodatkową atrakcją restauracji są postacie z Looney Tunes (Zwariowane melodie).

 

Piano Bar / Show Lounge – miejsce, w którym można się zrelaksować przy muzyce na żywo i kosztować drinki.

 

Coffee shop / snack bar – kawiarnia, w której można napić się kawy oraz zjeść ciasto.

 

Lido bar – zimne napoje na świeżym powietrzu; można cieszyć się słońcem bez schodzenia z pokładu zewnętrznego.

 

Icecream shop – lody, lody dla ochłody !!!

 

Tyle o jedzeniu  😀 

 

A teraz sprawdźmy, co można robić na pokładzie promu:

 

Górny pokład – gdzie możesz złapać trochę promieni słonecznych.

 

Basen na statku – idealne rozwiązanie w upalne dni.

 

Olbrzymi telewizor – film lub gra sportowa to fajna sprawa na wypełnienie wolnego czasu

 

Małe centrum handlowe – osobiście bardzo polecam maraton po sklepach 😀

 

Plac zabaw dla dzieci – w tym miejscu dzieci będą się czuły najlepiej.

 

Strefa gier dla dzieci.

 

Planując rejs warto przemyśleć możliwość zakwaterowania w kabinie. Rejsy na pokładzie są w porządku, natomiast w przypadku rejsów nocnych, wygodniejsza jest kabina, ponieważ można się przespać i odpocząć.

 

Jakie kabiny znajdziemy na promach?

 

Kabina 2 os. bez okna – kabina górna z dwoma łóżkami dolnymi lub piętrowym, łazienką (prysznic i WC) / w specjalnych kabinach można również przewozić zwierzątko domowe.

 

Kabina 2 os. z oknem – kabina górna z dwoma łóżkami dolnymi lub piętrowym, łazienką (prysznic i WC) / w specjalnych kabinach można również przewozić zwierzątko domowe.

W przypadku dostępności takiej kabiny, można wykupić rejs z noclegiem przed porannym wypłynięciem. Oferta ta obowiązuje na rejs z Livorno do Bastii.

 

Kabina 4 os. bez okna – kabina górna z czterema łóżkami (w układzie piętrowym), łazienką (prysznic i WC) / w specjalnych kabinach można również przewozić zwierzątko domowe.

W przypadku dostępności takiej kabiny, można wykupić rejs z noclegiem przed porannym wypłynięciem. Oferta ta obowiązuje na rejs z Livorno do Bastii.

 

Kabina 4 os. z oknem – kabina górna z czterema łóżkami (w układzie piętrowym), łazienką (prysznic i WC) / w specjalnych kabinach można również przewozić zwierzątko domowe.

W przypadku dostępności takiej kabiny, można wykupić rejs z noclegiem przed porannym wypłynięciem. Oferta ta obowiązuje na rejs z Livorno do Bastii.

 

Apartament 2 osobowy Junior Suite z oknem – kabina o podwyższonym standardzie, z łóżkiem podwójnym (małżeńskim), łazienką (prysznic i WC), suszarką do włosów i radiem.

 

Apartament 4 osobowy Junior Suite z oknem – kabina o podwyższonym standardzie, z łóżkiem podwójnym (małżeńskim) i dwoma łóżkami pojedynczymi, łazienką (prysznic i WC), suszarką do włosów i radiem.

 

2 osobowy apartament Suite bez okna – z łóżkiem małżeńskim, łazienką (prysznic i WC), suszarką do włosów i radiem.

 

2 osobowy apartament Suite z oknem – z łóżkiem małżeńskim, łazienką (prysznic i WC), suszarką do włosów i radiem.

 

4 osobowy apartament Suite z oknem – z łóżkiem małżeńskim i dwoma pojedynczymi łóżkami, łazienką (prysznic i WC), suszarką do włosów i radiem.

 

Fotele lotnicze – numerowane, rozkładane siedzenia.

 

Myślę, że mniej więcej wprowadziłam Was w tematykę promów Moby Lines. Zapraszam Was serdecznie do dokonywania rezerwacji  😳